Biz SERİK liyiz
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz
Biz SERİK liyiz
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz
Biz SERİK liyiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

biraz kork bakalım

2 posters
YazarMesaj
NoLiFe
Administratör
Administratör
NoLiFe

Tuttugunuz Takım : biraz kork bakalım 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türü : biraz kork bakalım Rapwk8
Rep : 645372
Rep Puanı : 1

Rep Sistemi
Paylaşım Gücü:
biraz kork bakalım Img_left1000/1000biraz kork bakalım Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:
biraz kork bakalım Img_left1000/1000biraz kork bakalım Empty_bar_bleue  (1000/1000)

biraz kork bakalım Empty
MesajKonu: biraz kork bakalım   biraz kork bakalım Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:38 pm

Eşimle birlikte şehir dışındaki yazlıgımıza gitmek için hazırlıgımızı yapıyorduk elbiselerimizi bavula koyduk bavullarıda arabaya yerleştirdim yola cıkmaya hazırdık. Yaklaşık olarak 10 saatlik bir yolculuk olucaktı akşam yola cıktık bi aksilik cıkmazsa sabah orada olucaktık sehirden. İyice uzaklaştık saat 23,30 u geciyorduki arabamız yolun ortasında bozuldu arabadan indim kaputu actım pek anlamazdım ama yinede baktım. Araba calışmıyordu yolun ortasında 1-2 saat bekledim kimsenin gelip gittigi yoktu en sonunda bi yardım aramak için eşimle birlikte yurumeye başladık ormanın içinde ışık gördüm bir ev vardı buyukce bir evdi aynı eski konaklara benziyordu....
kapıyı genc bi cocuk actı ama cocuk gerizekalıydı bir bayan sonra arkada belidi onu içeri dogru yolladı bize guler yuzle buyrun dedi olayı anlattım yardım edemiyeceklerini söyledi ama bizi misafir etmek istediler içeri davet ettiler bizde biraz üşümüştük hemen kabul ettik,evin solonunda muhabbet ediyordukki bir inilti koptu,ev halkı ayaklandı hemen pencereleri kapattılar,kapıları kapatıp tüm ışıkları sondurduler.ben tam ne oluyor derken bize lutfen sessiz olun dediler susup korkmuştuk koltuga sindim etrafa bakıyorken arkamdaki pencere acık kalmış bi an kolumdan beni cektiler evin beyi bana cok gec diyerek elimden cekti duvara yaslanmamızı söylerken eşimi unuttumu fark ettim yanımda olan yok olmuştu sonra camdan bir ayak kol ve kafa girdi gölgeye benziyordu bi kaçtane daha girdi evdeki herkez duvara yapışmış duruyorlardı bende kımıldayamadım gölgelerden biri burnumun dibine kadar geldi yuzume baktı gözlerini fark ettim mavi taşlar gibi parlıyodu ve kapkara yuzuyle bana guldu eliyle bogazımı sıktı yukarı kaldırdı nefesim kesildi elimi hareket etiriyorum tam elini tutcaktım dona kaldım felc olmuş gibi sonra bayıldım 1-2 dk kadar kendime geldim ev halkı etrafta yoktu dısardan ses geldini duydum dışarı fırladım ses ormanın içinden gelmişti koşarak gittim eşim ayakta duruyordu yaklaştım yanına elimi omzuna attım bana dondugunde dona kaldım yuzu kaymıştı ve kafayı sıyırmış halde bana bakıyordu aklını kaybetmişti hareket etmiyordu o anda anladımki evin cocuguda bu sebepten dolayı delrmişti. saga sola bakındım eşimi omzuma aldım eve dogru yururken evin bahcesindeki agacta evin tum halkının asılmış oldugunu gördüm cesetler kokmuş haldeydi sanki aylardır ordaydı ordan hızla uzaklaştım arabaya bindim o heyecanla calışmayan arabanın marsına bastım inanılmaz bi şekilde araba calıştı 30 dk sonra bir kasabaya geldim hemen bir hasteneye gittim eşimi oraya yatırdım o sırda olan olayları bir doktora anlattım ama doktorun anlatıkları cok kokunctu

o evde sadece o deli cocuk gercekten varmış yıllar once o evdekiler bilinmeyen bir sekilde intahar etmişler birtek o cocuk kalmış cesetlerini gömdükleri halde oraya giden insanlar cesetleri görmüşler genelikle insanlar deliriyorlarmış ve o agacta asılı olan kimse aslında yokmus..
https://bizserikliyiz.forum.st
alanyalıgodfather
Moderatör
Moderatör

İsim: : Aziz
Tuttugunuz Takım : biraz kork bakalım 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Müzik Türü : biraz kork bakalım Rockkj4
Ruh Halim : biraz kork bakalım Karizm10
Rep : 1122
Rep Puanı : 6

Rep Sistemi
Paylaşım Gücü:
biraz kork bakalım Img_left0/0biraz kork bakalım Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
biraz kork bakalım Img_left0/0biraz kork bakalım Empty_bar_bleue  (0/0)

biraz kork bakalım Empty
MesajKonu: Geri: biraz kork bakalım   biraz kork bakalım Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 6:48 pm

Paylaşım için teşekkürler.

biraz kork bakalım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-