Biz SERİK liyiz
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz
Biz SERİK liyiz
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz
Biz SERİK liyiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe

2 posters
YazarMesaj
MaTRaX
Co Admin
Co Admin
MaTRaX

İsim: : YuNuS
Tuttugunuz Takım : Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türü : Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Rapwk8
Rep : 23
Rep Puanı : 2

Rep Sistemi
Paylaşım Gücü:
Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Img_left1000/1000Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:
Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Img_left850/1000Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Empty_bar_bleue  (850/1000)

Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Empty
MesajKonu: Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe   Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 9:34 pm

Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Ivcmey8 Tam boyut için tıklayın - Click for full screen

ARKADAŞLAR HİÇ ZAMANIM OLMADIĞI İÇİN KENDİM BİR İNCELEME YAZAMADIM. O YÜZDEN "celalcaner" ARKADAŞIMIZIN YAZDIĞI İNCELEMEYİ EKLİYORUM. ZATEN ARKADAŞIMIZ O KADAR GÜZEL YAZMIŞKİ AKLINIZDA HİÇBİR SORU İŞARETİ KALMAYACAK.

celalcaner Yazılan:
arkadaslar sizinle muhtesem derecede kapsamlı ve super bir symbian cep telefonu programı paylasacagım

program harika bir arama yoneticisi ve bunun dısında onlarca ozellik daha var.

1-)istemedigiz numalardan cagrı geldigi zaman anında mesgul tonu veriyor siz bunu duyup rahatsı olmuyorsunuz bile ama ne zaman aradıgını gorebiliyorsunuz. gizli numara dahil

2-)ustteki ozelligi mesgule dusurme yerine sessiz olarak ayarlayabiliyorsunuz.

3-)kişilistenizdeki numaraların tamamını mesgule duserebilir yada sessize alabilirsiniz. bunun dısındakileri kabul edebilirsiniz.

4-)yogun oldugunuz yada toplantıda oldugunuz zaman telesekretere baglayabilirsiniz. ucretsiz olarak. daha sonra mesajları anında dinleyebilirsiniz.

5-)sadece istediginiz numaraları veya gizli numarayı telesekretere baglayabilirsiniz.

6-)her aramayı kaydedebilirsiniz

7-)hafızanız cok azsa sadece belirledigniz nolardan ve gizli nodan gelen aramaları kaydedebilirsiniz.

8-)telefon kapatılıp acılınca otomatik baslıyor. pek cok blacklist bunu yapamıyor.

9-)eski sevgilini sizi arayınca direk mesgul tonu verir ve otomatik sizin ayarladıgnız anlamlı bir mesaj gonderir.

10-)yada direk onu telesekretere baglayıp sesinizle bişeyler soyleyebilrisiniz

11-) bunların hepsini zamanlayıcılı yapabilir.KEndimden ornek veriyim:

benim bir telefon sapıgım var beni gece 00:00 la 03:00 arasında gizli nodan rahatsız ediyor. bu saatlerde gizli noyu engeller. Sabah 8:30da okula gidiyorum.ders saatlerim arasında telesekretere baglayıp derste oldugumu soylerim ya da sessize alırım ya da direk mesgule dusururum. saat 13:00-13:40 arasında okulda ogle teneffusu var. Bu saatler arası hersey normal olur.13:40 tan 15:00 a kadar yine telesekretere baglarım . 15:00dan sonra bu kez normale donerim ama beni arayanların yada benim aradıklarımla aramda gecen tel konusmalarını gizlice kaydederim(belki lazım olur hafızada ter kaplamıyo) gece yine gizli noyu engellerim boyle gider.

en onemlisi bunları bir tek ayarlamayla kendi otomatik yapar.

not:normalde telefon hafızasına bişey yuklenmesine karsıyım ama bu proyu tel hafızasına yukleyin. hafıza kartı cıkarılırsa program kapatılmasın

alıntı degildir. kendim yazdım.

NOT: program yüklemesi sonunda çıkan kodu bir yere not edin o kodla programı lisanslayacaksınız.

TÜRKÇELEŞTİRME HAKKINDA:

- 1000 küsür kelime çevirdim. Bitirene kadar imanım gevredi.Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Biggrin O yüzden lütfen emeğe saygılı olalım.

- Bilgi bölümüne tüm CepTeam'i yazmaya çalıştımInteractive Voice Call Master v1.50 Türkçe Biggrin adı olmayanlar kusra bakmasınInteractive Voice Call Master v1.50 Türkçe Biggrin.

- Türkçe yamayı programı kurduğunuz sürücüyle aynı yere kurmayı unutmayınız.

window.google_render_ad();

Eklenmiş Dosyalar
Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Rar Interactive voice call master v1.50 türkçe CepTeam.rar (Boyut: 205.76 KB / Downloadlar: 1166)
alanyalıgodfather
Moderatör
Moderatör

İsim: : Aziz
Tuttugunuz Takım : Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Müzik Türü : Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Rockkj4
Ruh Halim : Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Karizm10
Rep : 1122
Rep Puanı : 6

Rep Sistemi
Paylaşım Gücü:
Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Img_left0/0Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Img_left0/0Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Empty_bar_bleue  (0/0)

Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Empty
MesajKonu: Geri: Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe   Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 5:23 pm

Paylaşım için teşekkürler.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-